Informujemy, iż od dnia 25 marca 2020 r.  Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach (ul. Rynek 9) nie przyjmuje klientów (z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych – po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem).

Załatwianie spraw od 25.03.2020 r. do odwołania będzie odbywało się wyłącznie telefonicznie - w godzinach 7:30-15:30 oraz w formie elektronicznej.

Klienci mogą przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub elektronicznie: mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz - w zależności od rodzaju wniosku - poprzez kanał bankowości elektronicznej, portal Emp@tia, portal PUE ZUS lub ePUAP.

Wszelką dokumentację można również złożyć osobiście w skrzynce podawczej, zlokalizowanej przy wejściu do Urzędu Miasta Żory, przy ul. Rynek 9 – od strony parkingu (z dopiskiem “do Działu Świadczeń Rodzinnych”).

Wykaz numerów telefonów do pracowników Działu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach w zakładce “Dział Świadczeń Rodzinnych”.

 

 

===============