A. Punkt prowadzony przez Stowarzyszenie DOGMA:

Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad prawnych i obywatelskich.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnych porad obywatelskich działają w trybie stacjonarnym.

Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

https://bip.zory.pl/?c=15509

Zapisy na porady odbywają się w godzinach pracy urzędu pod numerem: 32 43 48 302 bądź przez stronę internetową: https://np.ms.gov.pl/zapisy

Obsługa Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej/ Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego będzie realizowana w systemie hybrydowym tzn. klient w czasie umawiania się na poradę informuje, czy chce spotkać się z doradcą osobiście w punkcie, czy chce skorzystać z porady telefonicznej, podczas której w umówionym terminie z numeru zastrzeżonego zadzwoni do niego adwokat, radca prawny lub doradca obywatelski.

Na naszej stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.

Uruchomiliśmy również dodatkowy numer telefonu/infolinii 79 88 69 599, pod którym: można uzyskać informacje na temat warunków i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji.

 

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie WWW - kliknij aby przejść.

 
 


B. Porady prawne w OIK
 
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Żorach ul. Boryńska 13.

Od 1.02.2021 poradnictwo udzielane jest w terminach:
Wtorki 1530 - 1900
Czwartki 800 - 1200

tel.: 32 435 78 40