MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Ul. Ks. Przemysława 2

44 - 240 ŻORY                                                                                                                   

tel. 43-42-412, fax 43-43-713  wew.10                                                                         

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 I / 332 /  6   /    1280        /22/RP                                                      Żory, dnia 24.02.2022r.

 

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach kierując się badaniem rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach w 2022 roku. Towary powinny być nowe i nieregenerowane. Ofertę należy złożyć w siedzibie zamawiającego pokój nr 7, przesłać pocztą, faxem lub e-mailem do dnia 3.03.2022 r. do godz. 9:30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Ośrodka.  Należy wypełnić wszystkie załączniki do oferty cenowej.

 

 Oferty składane e-mailem powinny zawierać podpis i pieczątkę oraz wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Szczegóły wraz z wzorem oferty i umowy dostępne są tutaj.

 

 

Pytania i odpowiedzi:

 

Pytanie z dnia 25.02.2022r:

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ  O UDZIELENIE INFORMACJI CZY W PRZYPADKU PODPISANIA UMOWY I ZAISTNIENIU PODWYŻKI WALORYZACJI CEN ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ANEKSOWANIA UMOWY W TRAKCIE ROKU.

 

Odpowiedź:

Ceny powinny zostać niezmienione do końca roku, lecz zamawiający przewiduje 1 większe zamówienie zaraz po zakończeniu zapytania.

 Pytanie z dnia 28.02.2022r:

 

1. Proszę o informację czy dopuszczają Państwo producentów innych materiałów zamiennych czy tylko wskazanych w poszczególnych pozycjach

 

Proszę wycenić tonery podanych producentów.

 

2.  wymagają Państwo zamiennik z chipem czy bez 

 

Może być toner bez chipa.