MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Ul. Ks. Przemysława 2

44 - 240 ŻORY                                                                                                                   

tel. 43-42-412, fax 43-43-713  wew.10                                                                         

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

I / 332 /  4   /    812   /23/RP                                                              Żory, dnia 1.02.2023r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach kierując się badaniem rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach w 2023 roku. Towary powinny być nowe i nieregenerowane. Wszystkie zamawiane tonery muszą być gotowe do użycia (w szczególności posiadać odpowiedni chip). 
           Ofertę należy złożyć w siedzibie zamawiającego pokój nr 7, przesłać pocztą, faxem lub e-mailem do dnia 9.02.2023 r. do godz. 9:30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Ośrodka.  Należy wypełnić wszystkie załączniki do oferty cenowej.

 

 Oferty składane e-mailem powinny zawierać podpis i pieczątkę oraz wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Szczegóły wraz z wzorem oferty i umowy dostępne są tutaj.