MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Ul. Ks. Przemysława 2

44 - 240           ŻORY                                                                          REGON          003445725

tel. 43-42-412, fax. 43-43-713 wew. 10                                         email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

MOPS / I / 332 /  6  /   1875  /23/RP                                                 Żory, dnia 8.03.2022r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach kierując się badaniem rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup zestawów komputerowych, urządzeń biurowych, oraz akcesoriów wraz z dostawą do zamawiającego. Towary powinny być nowe. Ofertę należy złożyć w siedzibie zamawiającego pokój nr 7, przesłać pocztą, faxem lub e-mailem do dnia 15.03.2023 r. do godz. 9:30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Ośrodka.  Należy wypełnić wszystkie załączniki do oferty cenowej.

Oferty składane e-mailem powinny zawierać podpis i pieczątkę oraz wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Szczegóły wraz z wzorem oferty dostępne są tutaj.

 

 

Pytania i odpowiedzi:

1. Pytanie z dnia 13.03.2023:

zwracam się z uprzejmą prośbą o doprecyzowanie, czy w zakresie I zestawu urządzeń, poza tonerami startowymi, kalkulacja cenowa winna dodatkowo zawierać dodatkowo po 1 szt. oryginalnego pełnego tonera do każdego z urządzeń wielofunkcyjnych, będących przedmiotem postępowania? Czy też wystarczy, że zestaw I zostanie skalkulowany w oparciu o urządzenie + toner startowy będący nierozłączną częścią pakietu startowego przewidzianego przez producenta?

Odpowiedź:   Proszę wycenić tylko to co przewidział producent czyli urządzenia z tonerami startowymi.