MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Ul. Ks. Przemysława 2

44 - 240           ŻORY                                                                        

tel. 43-42-412, fax. 43-43-713 wew. 10                                         email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MOPS / I / 332 /  7  /  2094  /24/RP                            Żory, dnia 14.03.2024r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach kierując się badaniem rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup zestawów komputerowych, urządzeń biurowych, oraz akcesoriów wraz z dostawą do zamawiającego. Towary powinny być nowe. Ofertę należy złożyć w siedzibie zamawiającego pokój nr 7, przesłać pocztą, faxem lub e-mailem do dnia 21.03.2024 r. do godz. 9:30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Ośrodka.  Należy wypełnić wszystkie załączniki do oferty cenowej.

 

Oferty składane e-mailem powinny zawierać podpis i pieczątkę oraz wysłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Gdy pojedyńcze zamówienie przekroczy kwotę 4000zł brutto podpisać będzie trzeba umowę której wzór jest do pobrania poniżej.

Szczegóły wraz z wzorem oferty i umowy dostępne są tutaj.

 

Pytania i odpowiedzi:

 

Pytanie z dnia 15.03.2024r:

Czy dopuszczają państwo komputery innych producentów o identycznych lub lepszych parametrach technicznych do wyspecyfikowanych w zapytaniu modeli firmy Dell ?

Odpowiedź:

Należy wycenić podany model. Nie można zmieniać modelu.